Увійти в системуУвійти в систему     РеєстраціяРеєстрація

Архів

2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008 
січень лютий березень
квітень травень червень
липень серпень вересень
жовтень листопад грудень

Голосування

Посещали ли Вы раньше выставки, организованные Премьер Экспо?

 

Новини

12 квітня 2012

Виставки InterCHARM та Beauty Expo перейшли в управління ДП «Прем'єр Експо». Придбання Beautex посилило лідерство ITE Group на ринку України

12 квітня 2012. Сьогодні компанія ITE Group Plc (Великобританія), організатор виставок та конференцій на ринках, що розвиваються, офіційно оголосила, що її дочірня структура ITE International Holdings BV завершила операцію з придбання київської компанії BeautexCo (Beautex) у BCI R&R Limited (Кіпр).

Компанія Beautex займається організацією двох найбільших в Україні професійних виставок індустрії краси, косметики та естетичної медицини - InterCHARM (вересень) та Beauty Expo (квітень).

 «Приєднання цих двох виставок до українського бізнесу ITE узгоджується з нашою стратегією побудови лідируючих позицій на ключових ринках і секторах. Події мають доповнити існуючі активи компанії в Києві. Події, що вже мають сильні позиції на ринку України, виграють за рахунок професіоналізму команди ITE та розширення міжнародної участі», - прокоментував угоду Рассел Тейлор, генеральний директор групи ITE.

«З придбанням виставок InterCHARM і Beauty Expo компанія «Прем'єр Експо» закріпила свої позиції лідера на виставковому ринку України. Безсумнівно, ці перлини стануть справжньою прикрасою нашого портфоліо. Виставки індустрії краси завжди були зразком професіоналізму з точки зору організації та просування, як серед фахівців галузі, так і у широкого споживача. У свою чергу, впевнений, команда «Прем'єр Експо» зможе дати новий поштовх до розвитку та зростання авторитету виставок не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні», - зазначає Анатолій Сушон, генеральний директор ДП «Прем'єр Експо», дочірньої компанії ITE Group в Україні.

Для довідки. Конгрес індустрії краси Beauty Expo 2012 відбувся в МВЦ (Київ, Броварський проспект, 15) з 4 по 6 квітня. Конгрес позиціонується як навчально-виставкова подія з основним акцентом на якісне навчання фахівців та включає в себе міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології в Україні, професійний захід для перукарів Your Hair Event, міжнародний форум професіоналів нігтьової індустрії, проект «Wellness. Все для здорового способу життя» та виставку косметики, парфумерії та моди Beauty Бум.

11-а Міжнародна виставка парфумерії та косметики «InterCHARM Україна 2012» відбудеться в МВЦ з 20 по 22 вересня 2012 року.

ITE Group Plc (Великобританія) створена в 1991 році з головним офісом в Лондоні. Група щорічно організовує понад 200 виставок і конференцій у 14 країнах світу. У 2011 році ITE продала більше 600 тис. кв. м виставкової площі в Росії, Україні, Казахстані, Азербайджані, Індії, Туреччини та Узбекистані. З 1998 року акції ITE звертаються на Лондонській фондовій біржі. У 27 офісах компанії в 15 країнах сьогодні працює понад 1000 професіоналів виставкової індустрії.

Більше 12 років інтереси ITE Group Plc в Україну представляє її 100%-ва дочірня компанія ДП «Прем'єр Експо». У портфоліо компанії сьогодні понад 40 професійних виставок і конференцій, у тому числі Aqua-Therm Kyiv, Київський міжнародний автосалон SIA, UITT «Україна - подорожі та туризм», KyivBuild (будівництво та архітектура), ІнтерНафтоГаз (ПЕК), «Охорона здоров'я» (медицина), WorldFood Ukraine (продукти та напої), Animal Farming Ukraine (тваринництво і птахівництво), KIPS (охорона, безпека та протипожежний захист), TIR (салон великовантажних та комерційних автомобілів), БудТех (будівельна, дорожня, гірнича техніка) та ін. У грудні 2011 року відбулося злиття виставкових активів «Прем'єр Експо» та компанії «Автоекспо», організатора ключових виставок на ринку автомобілів, нафти і газу, логістики і вантажоперевезень, туризму і будівництва.


15 грудня 2017

У «Прем'єр Експо» збудований процес постійного навчання персоналу

Він базується на виявленні потреб у підвищенні професійних і поведінкових навичок, а також легко адаптується в умовах впровадження змін.
29 листопада 2017

InterCHARM-Україна 2017 пройшла аудиторську перевірку!

Цього року виставка успішно пройшла третю незалежну перевірку в офіційного аудитора Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.
13 листопада 2017

Міненерго хоче витратити 2,5 млрд грн на переобладнання держшахт

До кінця року державні шахти повинні закупити обладнання на 1 млрд гривень. Ще 2,5 млрд гривень можуть витратити в 2018 році, якщо ідею підтримають...
3 листопада 2017

WorldFood Ukraine 2017: сюжет «Першого ділового телеканалу»

WorldFood Ukraine 2017 МВЦ відвідали журналісти «Першого ділового телеканалу»
25 жовтня 2017

Головна продовольча виставка країни WorldFood Ukraine - розпочала свою роботу!

Понад 180 експонентів з України, Бельгії, Білорусі, Італії, Іспанії, Китаю,Литви,Польщі, Румунії, Нідерландів, Південної Кореї, Туреччини, Єгипту...
© 2013