Увійти в системуУвійти в систему     РеєстраціяРеєстрація

Архів

2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008 
січень лютий березень
квітень травень червень
липень серпень вересень
жовтень листопад грудень

Голосування

Посещали ли Вы раньше выставки, организованные Премьер Экспо?

 

Новини

5 вересня 2016

З 1 вересня у ITE Group новий CEO - Марк Шашуа.

Його сім'я заснувала компанію ITE в Лондоні в 1991 році. За минулі 25 років, завдяки виконаній величезній роботі, ITE перетворилася з невеликої компанії в одного з найбільших виставкових організаторів в світі.


Останні 16 років Марк Шашуа працював у різних виставкових компаніях, як публічних, так і тих, що не котируються на біржі. Кульмінацією стало керівництво і перетворення однієї з найстаріших і найавторитетніших компаній в Європі, виставкового підрозділу EMAP, яке згодом було перейменовано в i2i.

Марк Шашуа: «Я дуже радий можливості вести за собою компанію на наступному етапі розвитку ITE і використовувати мій досвід, який я отримав тут же, в ITE, а потім продовжував удосконалювати його в різних країнах світу, щоб тепер будувати майбутнє ITE.
Я по-справжньому закоханий у виставковий бізнес. Я познайомився з ним ще в юності і продовжую відчувати по відношенню до виставок той же ентузіазм, який переповнював мене, коли я, будучи ще підлітком, в перший раз працював на виставці.


Наша компанія завжди ґрунтувалася на принципах максимальної близькості до клієнтів, слідування їх інтересам і пошуку шляхів задоволення їх потреб на всіх ринках, де їм потрібна наша допомога. Ми робили це з ентузіазмом, сміливістю, чесністю і скромністю.


Я цілком і повністю переконаний у вірності цих життєвих принципів. Я вірю в енергію, динамічність і, що найголовніше, в прагнення до постійного вдосконалення.


Ці принципи так само важливі сьогодні, як і раніше. Ми повинні розуміти, що світ і бізнес в цілому розвивається швидше, ніж будь-коли раніше, наші клієнти стають все більш вимогливими. Шляхи виходу на ринок все більш ускладнюються, і ми повинні продовжувати швидко розвиватися для того, щоб якісно обслуговувати наших клієнтів і зміцнювати наше провідне становище на світових ринках. » 


15 грудня 2017

У «Прем'єр Експо» збудований процес постійного навчання персоналу

Він базується на виявленні потреб у підвищенні професійних і поведінкових навичок, а також легко адаптується в умовах впровадження змін.
29 листопада 2017

InterCHARM-Україна 2017 пройшла аудиторську перевірку!

Цього року виставка успішно пройшла третю незалежну перевірку в офіційного аудитора Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.
13 листопада 2017

Міненерго хоче витратити 2,5 млрд грн на переобладнання держшахт

До кінця року державні шахти повинні закупити обладнання на 1 млрд гривень. Ще 2,5 млрд гривень можуть витратити в 2018 році, якщо ідею підтримають...
© 2013