Увійти в системуУвійти в систему     РеєстраціяРеєстрація

Архів

2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008 
січень лютий березень
квітень травень червень
липень серпень вересень
жовтень листопад грудень

Голосування

Посещали ли Вы раньше выставки, организованные Премьер Экспо?

 

Новини

5 вересня 2016

З 1 вересня у ITE Group новий CEO - Марк Шашуа.

Його сім'я заснувала компанію ITE в Лондоні в 1991 році. За минулі 25 років, завдяки виконаній величезній роботі, ITE перетворилася з невеликої компанії в одного з найбільших виставкових організаторів в світі.


Останні 16 років Марк Шашуа працював у різних виставкових компаніях, як публічних, так і тих, що не котируються на біржі. Кульмінацією стало керівництво і перетворення однієї з найстаріших і найавторитетніших компаній в Європі, виставкового підрозділу EMAP, яке згодом було перейменовано в i2i.

Марк Шашуа: «Я дуже радий можливості вести за собою компанію на наступному етапі розвитку ITE і використовувати мій досвід, який я отримав тут же, в ITE, а потім продовжував удосконалювати його в різних країнах світу, щоб тепер будувати майбутнє ITE.
Я по-справжньому закоханий у виставковий бізнес. Я познайомився з ним ще в юності і продовжую відчувати по відношенню до виставок той же ентузіазм, який переповнював мене, коли я, будучи ще підлітком, в перший раз працював на виставці.


Наша компанія завжди ґрунтувалася на принципах максимальної близькості до клієнтів, слідування їх інтересам і пошуку шляхів задоволення їх потреб на всіх ринках, де їм потрібна наша допомога. Ми робили це з ентузіазмом, сміливістю, чесністю і скромністю.


Я цілком і повністю переконаний у вірності цих життєвих принципів. Я вірю в енергію, динамічність і, що найголовніше, в прагнення до постійного вдосконалення.


Ці принципи так само важливі сьогодні, як і раніше. Ми повинні розуміти, що світ і бізнес в цілому розвивається швидше, ніж будь-коли раніше, наші клієнти стають все більш вимогливими. Шляхи виходу на ринок все більш ускладнюються, і ми повинні продовжувати швидко розвиватися для того, щоб якісно обслуговувати наших клієнтів і зміцнювати наше провідне становище на світових ринках. » 


11 квітня

II Міжнародний Стоматологічний Форум – розпочав свою роботу!

З 11 по 13 квітня в Міжнародному виставковому центрі проходить головна подія для всіх стоматологів країни – II Міжнародний Стоматологічний Форум...
4 квітня

Дякуємо Вам за те, що були з нами на Estet Beauty Expo 2018!

Разом ми зробили повноліття Конгресу найяскравішою та незабутньою подією сезону!
30 березня

Міжнародна туристична виставка UITT'2018 «Україна – подорожі та туризм» – успішно завершена!

Виставка UITT ще раз підтвердила свій статус головної події туристичної сфери України, міжнародного масштабу.
© 2013