Увійти в системуУвійти в систему     РеєстраціяРеєстрація

Архів

2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008 
січень лютий березень
квітень травень червень
липень серпень вересень
жовтень листопад грудень

Голосування

Посещали ли Вы раньше выставки, организованные Премьер Экспо?

 

Новини

6 квітня

Європарламент затвердив скасування віз для України

Українці зможуть подорожувати в країнах Європейського Союзу без віз імовірно в червні; зараз на шляху до цього залишаються формальні процедури ЄС

Фото: ЕРА

Сьогодні, 6 квітня, Європейський парламент схвалив надання українцям права подорожувати в країни Європейського Союзу без віз. За внесення України до переліку третіх країн, до громадян яких застосована візова лібералізація, проголосував 521 евродепутатат, 75 були проти, 36 утрималися. 

Про це на форумі Open Ukraine, перервавши промову Арсенія Яценюка, повідомив президент Петро Порошенко, передає кореспондент LIGA.net. 

"Тільки що надійшла новина: 521 голос в Європейському парламенті за безвізовий режим з Україною. Вітаю... всіх, хто до цього доклав максимум зусиль", - сказав він. 

Тепер залишаються формальні процедури: голосування за скасування віз для українців в Комітеті постійних представників (COREPER), потім - в Раді міністрів ЄС. У травні документ повинен завірити підписом президент Європарламенту і голова Ради ЄС від Мальти. 

Рішення про надання безвізового режиму набуде чинності на 20-й день після опублікування документа, а фактично громадяни України зможуть їздити до Євросоюзу без віз імовірно на початку червня. 

Власники біометричних паспортів зможуть відвідувати ЄС кожні півроку на термін до 90 днів. 

Вчора, 5 квітня, на дебатах у Європарламенті представники найбільших політичних груп рішуче  висловилися  за підтримку введення безвізового режиму для українців. Проти було лише кремлівське лобі в особі деяких депутатів з неофашистським бекграундом, євроскептиків і тих, хто представляє ультраправі фракції. 

28 лютого 2017 року ЄС  успішно пройшли тристоронні переговори між Радою ЄС,Європарламентом і Єврокомісією за проектом законодавчої резолюції про скасування візових вимог для українців, а 2 березня посли членів ЄС в Брюсселі схвалили  рішення про візову лібералізацію для України. 

9 березня комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ затвердив запровадження безвізового режиму для списку третіх країн, куди входить і Україна. 

Джерело- news.liga.net


29 листопада

InterCHARM-Україна 2017 пройшла аудиторську перевірку!

Цього року виставка успішно пройшла третю незалежну перевірку в офіційного аудитора Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.
13 листопада

Міненерго хоче витратити 2,5 млрд грн на переобладнання держшахт

До кінця року державні шахти повинні закупити обладнання на 1 млрд гривень. Ще 2,5 млрд гривень можуть витратити в 2018 році, якщо ідею підтримають...
3 листопада

WorldFood Ukraine 2017: сюжет «Першого ділового телеканалу»

WorldFood Ukraine 2017 МВЦ відвідали журналісти «Першого ділового телеканалу»
25 жовтня

Головна продовольча виставка країни WorldFood Ukraine - розпочала свою роботу!

Понад 180 експонентів з України, Бельгії, Білорусі, Італії, Іспанії, Китаю,Литви,Польщі, Румунії, Нідерландів, Південної Кореї, Туреччини, Єгипту...
© 2013