Увійти в системуУвійти в систему     РеєстраціяРеєстрація

Архів

2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008 
січень лютий березень
квітень травень червень
липень серпень вересень
жовтень листопад грудень

Голосування

Посещали ли Вы раньше выставки, организованные Премьер Экспо?

 

Новини

31 січня

WorldBuild Kyiv – нові дати, новий формат, нові можливості

Нові дати:
Компанія Прем'єр Експо оголосила про те, що в 2018 році, 20-а міжнародна виставка WorldBuild Kyiv (раніше KyivBuild) змінює свій звичний календар і пройде 15 - 18 травня одночасно з найбільшою інженерною виставкою Східної Європи АкваТерм-Київ. Місце проведення залишається незмінним - Міжнародний виставковий центр на Лівобережній.

Новий формат:
Поєднання суміжних тематик, якими безумовно є будівництво та оснащення споруд будівель та інших об'єктів системами опалення, вентиляції, водо-постачання, збільшують практичну привабливість експозиції виставок для бізнес-аудиторії, їх відвідуваність, контакти між пропозицією і попитом.
Спільний напрямок розвитку галузей, націленість на Енергоефективність та Ресурсозбереження не лише єднатимуть експозиції двох виставок, а й допоможуть відвідувачам знаходити комплексне рішення. Як показують дослідження: забудовники, інвестори, архітектори та дизайнери, підприємці - це спільна аудиторія для обох виставок. Саме тому, комплексна пропозиція: усе розмаїття будівельних матеріалів, декору, оздоблення поруч з інженерними рішеннями для будівництва - найкраще сприятиме формуванню цілісної картини підготовки, проектування та спорудження різнопланових об'єктів.

Нові можливості:
Травневі дати виставки відкривають нові горизонти для розвитку традиційно потужного та популярного розділу виставки «Будівельна техніка та обладнання», адже це унікальна можливість розмістити габаритні машини та механізми «open-air» та підвищити ефективність участі.
Ландшафтна архітектура, дизайн, каркасне будівництво - розділи, які отримують максимум вигоди від нових дат. На відкритих площах запроектовано велику Демозону - прекрасне та облаштоване місце для масштабних презентацій, активностей, демонстрації продуктів та технологій учасниками виставки, виробниками та дистриб'юторами будматеріалів, покрівлі, ізоляції, сухих сумішей, хімії, віконних систем та ін. Збільшення днів роботи WorldBuild Kyiv до 4-х - прекрасна можливість наситити кожен з них безліччю подій, збільшити кількість контактів і зустрічей, організувати оптимальний графік роботи та мати ресурс для його коригування.

Програма виставки обіцяє бути більш насиченою ніж зазвичай. Разом з партнером - Спілкою виробників будівельних матеріалів, та її головою - Іваном Миколайовичем Салієм, команда WorldBuild Kyiv вже працює над організацією 3-го Всеукраїнського будівельного конгресу. Досягнуто домовленості з профільними відомствами та білоруськими виробниками будматеріалів про проведення Днів Білорусі в рамках виставки. Тривають перемовини про залучення провідних вітчизняних та закордонних фахівців з містобудування, розвитку інфраструктури, інших актуальних напрямків з організації для фахівців та відвідувачів відповідних заходів на платформі виставки.

Оновлена назва, ребрендинг виставки, якнайкраще відповідає дійсності, що World Build Kyiv - це Світ будівельних інновацій у Києві!

Акредитація представників ЗМІ:
Олександр Казмиришин
+380939738616
e-mail: A.Kazmirishin@pe.com.ua

 


15 грудня 2017

У «Прем'єр Експо» збудований процес постійного навчання персоналу

Він базується на виявленні потреб у підвищенні професійних і поведінкових навичок, а також легко адаптується в умовах впровадження змін.
29 листопада 2017

InterCHARM-Україна 2017 пройшла аудиторську перевірку!

Цього року виставка успішно пройшла третю незалежну перевірку в офіційного аудитора Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.
13 листопада 2017

Міненерго хоче витратити 2,5 млрд грн на переобладнання держшахт

До кінця року державні шахти повинні закупити обладнання на 1 млрд гривень. Ще 2,5 млрд гривень можуть витратити в 2018 році, якщо ідею підтримають...
3 листопада 2017

WorldFood Ukraine 2017: сюжет «Першого ділового телеканалу»

WorldFood Ukraine 2017 МВЦ відвідали журналісти «Першого ділового телеканалу»
© 2013