Увійти в системуУвійти в систему     РеєстраціяРеєстрація

Архів

2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008 
січень лютий березень
квітень травень червень
липень серпень вересень
жовтень листопад грудень

Голосування

Посещали ли Вы раньше выставки, организованные Премьер Экспо?

 

Новини

27 червня

Міжнародна виставка Public Health 2018 представить всі нововведення та досягнення сучасної медицини

З 2 по 4 жовтня в МВЦ столиці відбудеться головна медична подія року в Україні - 27-а Міжнародна виставка Public Health 2018.

Провідні компанії профільного ринку та кращі фахівці галузі зберуться разом для того, щоб презентувати усі нововведення й досягнення світової медицини, а також обговорити актуальні завдання та напрямки розвитку системи охорони здоров'я України.

Виставка слугує ефективною міжнародною платформою для демонстрації повного спектра кращих рішень медицини. Новітні технології, обладнання, пристрої для високоякісної діагностики та лікування захворювань, інструменти, прилади, медичні вироби, а також багато інших актуальних пропозицій - протягом 27 років є візитною карткою Public Health.

Щорічно Public Health об'єднує понад 300 провідних компаній виробників і дистриб'юторів профільного ринку, а відвідують захід близько 10 000 фахівців. Виставка представляє найякіснішу аудиторію, основу якої складають лікарі, керівники приватних та державних медичних установ, представники Міністерства охорони здоров'я України, профільних асоціацій, наукових спільнот, а також бізнес структури та інвестори медичного сектора.

Завдяки такій концентрації учасників і фахівців галузі Public Health заслужено утримує визнання міжнародної медичної спільноти, допомагаючи розвивати ділові відносини між національними компаніями та представництвами з Австрії, Білорусі, Німеччини, Греції, Індії, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї, Литви, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії та інших країн.

Географія учасників виставки розширюється з кожним роком, що надає можливість фахівцям галузі налагодити партнерство з кращими медичними центрами та виробниками практично з усього світу.

Основний акцент експозицій присвячений медичному обладнанню й технологіям для профілактики, своєчасної діагностики захворювань та реабілітації пацієнтів. Для максимальної ефективності відвідування виставка розділена на експозиції: медична техніка та обладнання, лабораторія, реабілітація, офтальмологія, екстрена медицина, здоровий спосіб життя, медичний туризм, репродуктивна і перинатальна медицина, Digital med (телемедицина, цифрова радіологія, e-health).

Участь в Public Health - це краща можливість заявити ринку про себе, презентувати свій продукт цільовій аудиторії, сформувати нові бізнес зв'язки, залучити інвестиції та укласти вигідні контракти.

Серед учасників виставки цього року, такі відомі компанії як: AFS Medizintechnik, CANON MEDICAL, Protech Solutions Ukraine LLC, RAVITA, RH, Samsung, Shimadzu, SonoScape, ZDRAVO, Біомед. Ваше Здоров’я Трейдінг, Віола-Медтехніка, ВКФ Медтехніка, Волсмарт, Дентаум, Завіт, «Квант», Мед Ексім, Медапаратура, Медгарант, Медімекс-Україна, Профімед, УМТ + та багато інших.

Насичена науково-практична програма Public Health, підготовлена спільно з партнерами - об'єднає відомих фахівців медицини, представників державних структур, топ-менеджерів найбільших компаній з метою обміну досвідом, пошуку відповідей та рішень на найскладніші завдання реформування і розвитку національної сфери громадського здоров'я.

В рамках виставки заплановано понад 20 спеціалізованих конференцій, семінарів, круглих столів, практикумів з офтальмології, хірургії, гінекології, реабілітації, екстреної медицини та ін.

Особливої уваги заслуговує щорічний семінар ВГО «КЛУБ МЕРІВ» за участю мерів міст, голів територіальних громад та керівників департаментів охорони здоров'я. На семінарі розкажуть про успішний досвід пілотних проектів, напрямки та джерела інвестування, а також обговорять актуальні аспекти вітчизняної медичної реформи.
* У програмі плануються доповнення

Традиційно в рамках Public Health відбудеться унікальна подія "День головного лікаря» та нагородження Всеукраїнською нагородою "Головний лікар року - 2018", на якій відзначать досягнення видатних медичних керівників з усіх областей України.

Міжнародна виставка і конференція медичного туризму MTEC.Kiev, яка відбудеться одночасно з Public Health, представить актуальні напрямки оздоровчого та медичного туризму для в'їзного та виїзного напрямку. Формат експозиції дозволяє обмінятися досвідом і розвивати ділові відносини між національними компаніями та іноземними представництвами.

Професійний виставковий досвід ДП «Прем'єр Експо» (ITE Group Plc) - організатора Public Health, дозволяє пропонувати кращі ідеї та сервіси, як для учасників, так і відвідувачів

Унікальний сервіс ProfMeeting - програма призначення зустрічей для фахівців оптових та тендерних закупівель медичної та фармацевтичної продукції дозволяє зробити роботу відвідувачів на виставці більш ефективною та комфортною. Скористатися сервісом можуть власники та керівники медичних установ, головні лікарі приватних і державних клінік, а також представники профільних компаній.

Вперше у 2018 році на одному майданчику з Public Health пройде Міжнародний стоматологічний форум (IDF). Консолідація профільних виставок дозволить істотно доповнити цільову аудиторію, ділові можливості та комерційний ефект для кожного учасника заходів.

Public Health 2018 - головна виставка медичної галузі України!
Ласкаво просимо 2 - 4 жовтня!
Міжнародний виставковий центр (Україна, м. Київ, Броварський пр-т 15)


Для безкоштовного відвідування заходу зареєструйте промокод FB18 на офіційному сайті виставки

Виставка відкрита 2 - 4 жовтня з 10.00 до 18.00.
 
Контакти організаторів:
керівник проекту - Інна Задорожня,
тел: ++ 380 (44) 496 8645 В.М. 273
e-mail: I.Zadorozhnya@pe.com.ua
 
Акредитація представників ЗМІ:
Олександр Казмиришин
e-mail: A.Kazmirishin@pe.com.ua


27 червня

Cемінар «Як підвищити ефективність участі у виставках»

ДП «Прем'єр Експо» організовує для Вас і Ваших колег практичний семінар
18 червня

Оголошені дати проведення Київського міжнародного автосалону «SIA» в 2019 році.

Виставкова компанія «Прем’єр Експо» та Міжнародний виставковий центр оголосилаи дати проведення чергового Київського міжнародного автосалону....
6 червня

6 червня відзначають Всесвітній день виставок

Сьогодні, в першу середу червня, в Україні та більш ніж 60 країнах святкується Всесвітній день виставок (Global Exhibition Day). Цього року подія...
5 червня

Міжнародна виставка індустрії краси InterCHARM-Україна отримала Міжнародний знак якості "UFI Approved International Event"

Напередодні Всесвітнього дня виставок (Global Exhibition Day), який в цьому році відзначається 6 червня, ми раді повідомити, що Рада Директорів...
23 травня

Міжнародна виставка АвтоТехСервіс – відкрита!

23 травня в МВЦ столиці розпочала роботу 26-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів –...
© 2013
SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158