Увійти в системуУвійти в систему     РеєстраціяРеєстрація

Архів

2015  2014  2012  2011  2010  2009  2008 
січень лютий березень
квітень травень червень
липень серпень вересень
жовтень листопад грудень

Голосування

Посещали ли Вы раньше выставки, организованные Премьер Экспо?

 

Прес-релізи

1 жовтня 2014

1 жовтня відкривається UITM'2014 - найбільша осіння туристична виставка країни

 

З 1 по 3 жовтня, точно за розкладом, в Києві відбудеться 21-й Міжнародний туристичний салон «Україна» – UITM'2014. Найбільші туристичні компанії об'єднуються на головній осінній події ринку подорожей, щоб знайти ефективні шляхи взаємодії в ситуації сьогодення.

«Міжнародний туризм сьогодні є потужною глобальної соціально-економічною силою; цей сектор генерує близько трильйона доларів і спонукає до подорожей більше мільярда людей по всьому світу щорічно», - стверджує генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації (UNWTO) Талеб Ріфаї у зверненні до UITM 2014.

«Виставка UITM'2014 - це вклад організаторів в нормалізацію туристичного ринку та економіки країни в цілому. Живе спілкування на відкритому майданчику виставки допоможе всім присутнім перемогти страх кризи та отримати заряд енергії для конструктивної роботи. Приходьте та переконайтеся: ключові компанії продовжують працювати, укладати контракти, незважаючи на коливання курсу та інші складнощі», – підкреслює керівник проекту UITM'2014 Юлія Желдак.

Цієї осені в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній представлені більше ста туристичних компаній та національних туристичних організацій з багатьох країн. Географія виставки включає Болгарію, Угорщину, Грецію, Домініканську Республіку, Ізраїль, Індію, Італію, Кіпр, Литву, Мальту, Палестину, Польщу, Словаччину, Словенію, США, Таїланд, Туреччину, Францію і Чилі.

Завдяки програмі гостьової участі Wild Card на UITM’2014 вперше представлені Національне агентство з туризму Італії ENIT та почесне консульство Мальти в Україні. Мальта активно просуває не тільки історичний та культурний туризм, це в першу чергу один з найбільших в світі центрів вивчення англійської. Італія - одна з п'яти найбільш розвинених туристичних країн світу, на неї припадає 6% світового туристичного «обігу».

Можливості внутрішнього туризму на виставці презентують Закарпатська і Чернівецька області, Київ та Львів. На національному стенді «Українські туристичні бренди» представлені найкращі проекти просування внутрішнього туризму в Україні.

У туристичному бізнесі сьогодні вельми популярний франчайзинг. Турагентства вибирають франшизу, щоб отримати вигоди відомого бренду, спеціальні ціни та агентську комісію. Туроператори цінують цю бізнес-модель за гнучкість і безпеку. Програма «Франчайзинг на UITM» допоможе експонентам та гостям виставки зав'язати бізнес-контакти.

  Час змін дає відмінну можливість для якісного оновлення кадрів і перегляду пріоритетів. Тому на турсалоні відкрито «Туристичну біржу праці» з дошками вакансій та резюме. Компанії можуть вибрати найбільш кваліфікованих і досвідчених співробітників, а професіонали туристичного бізнесу - розпочати власну справу.

Для підтримки галузі на виставці об'єдналися всі лідери туристичного бізнесу країни. Актуальні пакетні тури презентують найбільші туроператори: Coral Travel, TUI Україна, «Анекс Тур», Pegas Touristic, «Музенідіс Тревел Україна», «Наталі Турс», «Соната», «Феєрія мандрів», «Караван», «Алеком Тур» і багато інших. Про власні польотних програмах розкажуть Turkish Airways і МАУ, переваги різних систем бронювання авіаквитків і готелів представлять AnyWayAnyDay, Airlife Logistic, IT-tour і Hotelstone.

Що ж актуально в галузі сьогодні, на тлі кризи? На семінарах експоненти пропонують різні популярні туристичні напрямки сезону осінь-зима 2014/2015: пляжі Єгипту, ОАЕ, Туреччині, Таїланду, Канарських островів, Домінікани та Гоа. Лідерами екзотичних подорожей залишаються морські круїзи та острови Індійського океану - Мальдіви, Сейшели, Маврикій. Зимовий туризм - це насамперед гірськолижні курорти і зимові фестивалі Андорри, Австрії, Болгарії, Іспанії, Італії, Словаччини, Словенії, Чехії, Франції та ін.

1 жовтня представники Київської міської державної адміністрації на прес-конференції розкажуть про стан та перспективи розвитку туристичної сфери столиці. Генеральний консул Греції в Києві пан Дімітріос Транос повідомить про особливості подорожей в одну з найпопулярніших країн Середземномор'я на семінарі «Греція з Музенідіс Тревел».

2 жовтня - круглий стіл «Стратегії розвитку туризму в умовах економічної та політичної кризи в Україні». Асоціація «Туристичний прес-клуб України» збирає представників галузі, в тому числі курорту «Коблево» в Одеській області, «Зелених хуторів Таврії» на Херсонщині, Львова та Карпат, щоб відповісти на питання, як державно-приватне партнерство допомагає розвитку регіонального турпродукту, як переорієнтуватися на нові ринки і створити конкурентний турпродукт в сучасних умовах. Завершиться засідання прес-клубу нагородженням кращих туристичних брендів України 2014 року.

Також заплановано засідання Ради представників регіонів сфери туризму та курортів, Ради туристичних міст України та Науково-технічної ради при Держтуризмкурорті. Учасники планують обговорити туристичний бренд України; галузеві зобов'язання щодо розвитку ринку, передбачені угодою про асоціацію з ЄС; завдання Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року; регіональні інвестпроекти у сфері туризму та курортів. Завершиться засідання нагородженням авторів кращих публікацій про розвиток туризму в Україні та кращих туристичних інформаційних центрів. Власні нагороди підготував також Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України.

Kyiv Travel Massive - неформальна зустріч фахівців туристичного ринку в рамках проекту Travel Massive, що об'єднує мандрівників з 34 міст світу. Серед доповідачів - Орест Зуб: «Як подорожувати по 100+ днів в році, заробляти дистанційно за допомогою власних знань, професії або хобі, а також постійно розвиватися»; Крістіна Дикун - Paganel Studio: «Канал на YouTube. Як організувати, просувати і монетизувати»; Олександр Оськін: «Як подорожувати за долар: інформаційні ресурси для мандрівників». Партнер зустрічі - Efes Pilsener. Середземноморське пиво № 1.

«Туризм в Чилі» - конференція Посольства Чилі. Це одна з найцікавіших країн світу з тисячолітньою історією, красивими ландшафтами, найчистішими гірськими районами. Приголомшливе різноманітність природних комплексів, колоритне населення - головні аргументи для відвідування.

21-й Міжнародний туристичний салон UITM'2014 відбудеться в Києві з 1 по 3 жовтня 2014 року.

Місце проведення - Міжнародний виставковий центр, Броварський пр., 15, метро «Лівобережна».

Організатори: ITE Group Plc (Великобританія) та «Прем'єр Експо» (Україна). Виставка UITM входить в портфоліо туристичних брендів ITE Travel Events.

Офіційна підтримка: Всесвітня туристична організація (UNWTO), Міністерство інфраструктури України, Державне агентство України з туризму та курортів, Київська міська державна адміністрація.

UITM - найбільша в Україні осіння виставка індустрії туризму і подорожей. Міжнародний туристичний салон привертає ключових міжнародних гравців турбізнесу, які прагнуть збільшити присутність власного туристичного продукту на українському ринку, визначити тенденції в галузі.

Детальніше http://uitm.com.ua/. 

Офіційна FB-сторінка https://www.facebook.com/UITM.Ukraine.

 


22 травня 2012

20-й Київський міжнародний автосалон SIA’2012

З 23 по 27 травня в столиці України розгорнеться головна міжнародна подія автомобільного ринку країни – ювілейний 20-й Київський міжнародний...
© 2013
SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158