Увійти в системуУвійти в систему     РеєстраціяРеєстрація

Архів

2015  2014  2012  2011  2010  2009  2008 
січень лютий березень
квітень травень червень
липень серпень вересень
жовтень листопад грудень

Голосування

Посещали ли Вы раньше выставки, организованные Премьер Экспо?

 

Прес-релізи

16 квітня 2010

UITT 2010 (пост-реліз)

UITT — Україна — Подорожі та Туризм — найбільша українська туристична виставка відбулась 24-26 березня 2010 року у Міжнародному Виставковому Центрі на Броварському проспекті 15, в м.Києві. В 2010 році виставку відвідало на 9% більше спеціалістів ніж в 2009, а саме 17, 318.

За словами директора виставки Ірини Коршуненко: «Головна риса виставки UITT в тому, що вона є перевіренним майданчиком для ділового спілкування, передусім професіоналів туристичної індустрії (доля відвідувачів-спеціалістів складає 69%). Саме завдяки UITT, кінець березня — початок квітня вже традиційно став особливим періодом для туристичної галузі України. Саме тут всі гравці ринку анонсують все найновіше і найцікавіше, що розроблялось для майбутнього туристичного сезону: нові програми, нові ціни, нові напрямки. Починаючи роботу на виставці, професіонали кажуть: сезон починається в березні — він починається на UITT.

В цьому році ми бачимо значне зростання кількості відвідувачів виставки. Наша вдосконалена система он-лайн реєстрації на сайті значною мірою спростила процедуру відвідування виставки (а саме процедуру реестрації відвідувачів виставки). Учасники виставки засвідчують, що цьогорічна подія доводить зростаючу кількість українців, що відправляються подорожувати на вихідні за кордон. Дані щодо кількості відвідувачів UITT 2010 підтверджують цю думку, що є дуже доброю новиною для наших учасників».

Цього року на виставці багато компаній з України та з-за кордону змагалися за увагу відвідувачів. На UITT були представлені більш ніж 50 країн та напрямків, включаючи п'ять нових: Абу Дабі, Азербайджан, Маврікій, Реюньйон та Південна Африка. Крім цього Марокко вперше брала участь у виставці як переможець ініціативи «wild card». Египет, Ізраїль та Чеська Республіка цього року збільшили свої стенди. Традиційно широко були представлені на виставці компанії Криму.

На другий день виставки, Максим Шандаров (компанія Aviareps, яка представляє Маврікій), так прокоментував роботу компанії на виставці: «Ми вже роздали всі рекламні матеріали, які приготували для роботи з клієнтами /протягом лише першого дня!/. Я вже отримав більш ніж 200 візитівок представників різноманітних туристичних агентств і бачу, що Маврікій викликав неабиякий інтерес у тур.компаній не тільки з Києва, а й з інших міст України. Ми плануємо знову брати участь у виставці наступного року».

Европейські країни широко представлені на виставці, інвестуючи в майбутнє та демонструючи свою зацікавленість українським ринком. Один з факторів зміцнення зацікавленності европейських туристів в Україні стало скасування віз для осіб, що пребуватимуть в країні не більше ніж 180 днів. Розвитку туризму та споріднених з ним галузей сприяє також підготовка до футбольного чемпіонату Евро 2012. Всього у виставці «Україна — Подорожі та Туризм» взяли участь 648 компаній. Перші два дні виставка була відкрита тільки для професійних відвідувачів, протягом яких учасники виставки мали змогу зустрітися з українськими та закордонними тур.операторами, туристичними агентами та іншими професіоналами туристичної галузі та індустрії гостинності. 26 березня UITT була відкрита для широкого загалу.

Традиційно під час виставки відбулися такі професійні заходи та події як:

 • Міжнародна конференція «СПА в Україні», організована в співробітництві з Українською СПА Асоціацією — 24 березня.
 • Четвертий міжнародний бізнес форум «Малі готелі та апартаменти України», організований разом з Асоціацією малих готелів та апартаментів України — 25 березня.
 • П'ята міжнародна конференція MICE Ukraine — «Діловий туризм — Україна», на якій були представлені нові тенденції в галузі організації ділових подорожей та інсентив-турів, були розглянуті питання підготовки до Евро 2012 — готовність готельної бази, інфраструктури міст України до прийому гостей чемпіонату, спортсменів та вболівальників. Конференція відбулася 24 березня.
 • Численні семінари, організовані туристичними компаніями — учасниками виставки.

Статистичні дані 2010 року

 • Компанії-учасники — 648,
 • Країни та напрямки — 51.
 • Загальна площа виставки склала 10,490 м2

UITT організовано компаніями «Прем'єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc. — однією з провідних виставкових компаній, що проводить понад 180 заходів щорічно в 11 країнах світу. Компанія організовує виставки в Росії, СНД, Східній Европі , Турції, Китаї та Африці.

UITT проводится за підтримки Комітету Верховної Ради України за питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства культури і туризму України, Київської міської державної адміністрації.

Виставка також є членом: ITTFA — Міжнародної Асоціації туристичних виставок, UNWTO — Всесвітньої туристичної асоціації, CECTA — Туристичної Асоціації Центрально-Европейських країн, PATA — Азіатсько-Тихоокеанської туристичної асоціації.

Виставка має акредитацію UFI (Всесвітньої Асоціації Виставкової Індустрії).

Офіційні інформаційні спонсори

 • Головний інформаційний спонсор — журнал Міжнародний Туризм,
 • інформаційний спонсор — Caribbean News Digital.
 • Інтернет партнер виставки — портал NEZABAROM.UA
 • Стратегічний партнер виставки: компанія Gartour.

UITT відбувалась разом з такими виставками як: «Готельний та Ресторанний бізнес Україна», CleanExpo Україна, «Човни, Катери та Яхти» — KIBS та форумом Brand4Rent. Проведення разом цих заходів дало змогу учасникам виставки охопити ще більш широку аудиторію професійних відвідувачів.

Виставка UITT 2011 вібудеться 23-25 березня 2011 року.

Джерело: туристична виставка


10 серпня 2009

UITT 2009 Пост прес-реліз

Цього року UITT відсвяткувала своє 15-річчя. Виставка відбувалася 25-27 березня за участі 761 компанії з більш ніж 70 країн та регіонів світу....
13 березня 2009

ХV Міжнародна туристична виставка UITT 2009

З 25 по 27 березня в Міжнародному виставковому центрі (Україна, Київ, Броварський пр-т, 15) відбудеться XV Ювілейна міжнародна виставка «UITT 2009:...
5 березня 2009

UITT та МІТТ у центрі уваги

Головні дійові особи туристичної галузі зберуться на МІТТ та UITT — обидві виставки є провідними подіями для туристичного бізнесу в регіоні. Цього...
11 квітня 2008

Міжнародна виставка туризму UITT 2008

Виставка UITT традиційно збирає найбільших туроператоров, авіакомпанії, туристичні агентства, національні й регіональні туристичні комітети,...
© 2013
SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158

SYSTEM_ERROR: Class autoloading failed for s0nv9x in /home/prexpo/core/TAK.php on line 158