Увійти в системуУвійти в систему     РеєстраціяРеєстрація

Голосування

Посещали ли Вы раньше выставки, организованные Премьер Экспо?

 

Вакансії

Компанія "Прем'єр Експо" пропонує багато нових і цікавих можливостей для особистого та професійного зростання. Робота у виставковому бізнесі - це завжди цікаво та динамічно.

Наша компанія зростає, тому ми постійно потребуємо висококваліфікованих фахівців, які зможуть внести свій внесок у розвиток компанії.

Ми запрошуємо на роботу професіоналів, які не бояться складних завдань. Енергійність, лідерство, активна життєва позиція, відкритість до усього нового, креативність, уміння переконувати та брати на себе відповідальність, здатність пристосовуватися до нових умов, знання англійської мови на високому рівні - це лише декілька слів, які характеризують нашого майбутнього співробітника. Ми завжди раді новим яскравим ідеям, які допоможемо втілити в життя!

Кращим професіоналам ми пропонуємо стабільний дохід, соціальні гарантії, додаткові пакети винагород за підсумками роботи, неймовірно стимулюючу і цікаву робочу атмосферу, і що дуже важливе, дружній колектив професіоналів, відданих своїй справі.

Ми будемо раді також і молодим фахівцям, готовим присвятити себе цікавій роботі та здатних до навчання. Студенти київських ВУЗів, що володіють англійською мовою, мають можливість розпочати кар'єру і попрацювати на міжнародних виставках в якості співробітників стійки реєстрації, менеджмент-офісу, стендистів.

Якщо Вас зацікавила будь-яка вакансія, і при цьому Ви відповідаєте усім заявленим вимогам, а також готові присвятити роботі в нашій компанії велику частину свого часу, сміливо відправляйте нам своє резюме.

Якщо наразі у нас немає відкритих вакансій, ми завжди готові до розмови.

Резюме відправляйте на електронну адресу: HR@pe.com.ua.

Відкриті вакансії:

International Sales Manager

© 2013